Kočík Tutis Aero, Viva Life, Recenzia

Kočík Tutis Aero, Mestský Viva Life, Recenzia úživateľov

Ultra ľahká a bezpečná kolíska ARCEL, špeciálna kombinácia polyetylénových materiálov bola vyvinutá výlučne pre kolísky TUTIS AERO, aby sa zaistila výnimočná ľahkosť a pevnosť. Je to najľahšia kolíska, akú kedy spoločnosť vytvorila, pretože váži iba 2,9 kg. Jeho tepelný odpor prevyšuje tepelný odpor bežnej plastovej kolísky 111-krát a zaručuje dieťaťu maximálne pohodlie za každého počasia. Sedadlová jednotka a spoľahlivé šitie sú optimalizované do najjemnejších detailov. Hlukotesná kapota sa úplne stiahne a vytvorí oázu pre mimoriadne pohodlné cestovanie. Priestor v sedacej jednotke je dostatočný, je vysoký 62 cm a široký 39 cm, vďaka čomu je o 26% väčší ako štandardné sedadlá pre kočíky. 100% bezpečnosť v súlade s prísnymi bezpečnostnými predpismi.

Tutis Aero 2v1

Kočík Tutis Aero 2v1 Cherry
Tutis Kočík Aero 2v1 Cherry
Kočík Tutis Aero 2v1 Marine
Tutis Kočík Aero 2v1 Marine
Kočík Tutis Aero2v1 Meteorite
Tutis Kočík Aero 2v1 Meteorite

Kočík Tutis Leather 2v1 Aero

Tutis Mestský Kočík Aero 2v1 Navy
Aero 2v1 Navy
Tutis Kočík Aero Leather 2v1 Blizzard
Aero Leather 2v1 Blizzard
Tutis Kočík Aero Leather 2v1 Mont Blanc
Kočík Aero Leather 2v1 Mont Blanc

Mestský kočik, ľahký rám, Prísne bezpečnostné požiadavky

   Vzhľadom na prísne bezpečnostné požiadavky nemajú všetky pánty rámu vozíka otvorené dutiny, čím poskytujú účinnú ochranu proti stlačeniu prstov. Ľahký rám AERO TUTIS novej generácie sa ľahko a rýchlo zloží. Vďaka starostlivým technickým riešeniam sa sedadlo vozíka sklopí kompaktne spolu s rámom, čo zaberá málo miesta v kufri vášho auta alebo doma. Real Gel je nová generácia kolies, ktoré sú naplnené špeciálnym gélovým materiálom. To vám umožní predĺžiť životnosť kolesa a nespôsobí ďalšie problémy pri údržbe kolesa

Tutis Kočík Viva Life 2v1

Tutis Kočík Viva Life 2v1 2018 Smoke Gray
Tutis Kočík Viva Life 2v1 2018 Smoke Gray
Kočík Viva Life 2v1 Čierny Iris
Tutis Kočík Viva Life 2v1 Čierny Iris
 Kočík Viva Life 2v1 Driftwood 2019
Kočík Viva Life 2v1 Driftwood
   Strechy kolísky a sedačky kočíka sú pokryté vysoko kvalitným polyesterovým materiálom, ktorý spoľahlivo chráni pred vetrom, dažďom a snehom, ľahko odparuje vlhkosť nahromadenú vo vnútri. Je to rám pre spoľahlivý a pohodlný podvozok. Životnosť rámu je zaručená protikoróznymi vlastnosťami hliníka testovaného v extrémnych prírodných podmienkach. V kabelke, batohu pripojenom k kočíku budete mať k dispozícii pohodlné možnosti: dostatok miesta na uloženie malých predmetov, termálne vrecko na uloženie fľaše na mlieko, bavlnená, vodotesná vývojová rohož.


Tutis Kočík Viva Life 2v1

Tutis Kočík Aero 2v1 Brown
Tutis Kočík Aero 2v1 Brown
Tutis Kočík Viva Life 2v1 Sleet
Tutis Kočík Viva Life 2v1 Sleet
Záchranná rukoväť kočika VIVA Life bola vybavená aktualizovaným detailom regulátora rukoväte, ktorý sa vyznačuje ešte elegantnejším dizajnom a ľahkým používaním. Aktualizovaný nastavovač rukoväte zaisťuje, že nastavenie rukoväte je ešte pohodlnejšie a funkčnejšie práve vďaka zmenenému nastavovaču má rukoväť ďalšie polohy sklopenia a môže sa ohnúť hneď vedľa rámu. Spoľahlivé tlmiče to je zabezpečenie hladkej cesty. Jedna z najdôležitejších kvalitatívnych zmien sa týka tlmičov. Tlmiče nárazov sú jednou z najdôležitejších manévrovacích schopností.

Inžinieri TUTIS vyvinuli ešte spoľahlivejšie a ľahšie tlmiče nárazov zameraním sa na riešenia, ktoré zabezpečujú plynulé cestovanie pre vás a vašich najmenších. Rodičia môžu dokonca vizuálne posúdiť kvalitu zmeny: vzhľad a forma sa stali stručnými a zjednodušenými. Nastavenie tlmiča ostáva rovnaké, intuitívne jednoduché ako v predchádzajúcich modeloch: pravý je nastavený v smere hodinových ručičiek a ľavý proti smeru hodinových ručičiek.

Kombinácia polyetylénových materiálov Arcel, vyvinutá výlučne pre kočíkový systém TUTIS, dáva kolíske výnimočné vlastnosti ľahkosti, pevnosti a pevnosti. Je to najľahší kolíska vytvorená spoločnosťou, ktorá váži iba 3,7 kg. Tepelná odolnosť zaručuje pohodlie dieťaťa v chladnom aj horúcom počasí.

Tepelná odolnosť Tutis Aero tejto postieľky je dokonca 65,6-krát vyššia ako v prípade štandardného plastu
Detský mestský kočík Tutis