Kočík Petite Mars, Recenzia

Petite & Mars detský športový kočík Easy, Move

Čo hovoria rodičia, recenzia na športový kočík Petite Mars. „Je lepšie vziať si na cestách kočík alebo detskú tašku? Podľa rodičov, ktorí zažili cestovanie s malými deťmi, vďaka dovolenke v kočíku je dovolenka omnoho príjemnejšia. Aj keď na niektorých miestach je jeho použitie obmedzené, kočík bude stále užitočný: na výlety na letisko, výlety do hotela, zdriemnutie na pláži mimo slnka alebo na vychutnanie si večerov pri ochrane dieťaťa pred komármi! Vyberte si ľahký a kompaktný kočík, ktorý vám uľahčí cestovanie.

Recenzia Petite&mars Kočík Easy Lilac

Športový Kočík Petite mars Easy Carbon Sivý 2020
Petite&mars Kočík Športový Easy Carbon Sivý
Petite&mars Kočík Športový Easy Dusty Lilac 2019
Petite&mars Kočík Športový Easy Dusty Lilac
Petite&mars Kočík Športový Easy Heritage Folk 2020
Petite&mars Kočík Športový Easy Heritage Folk

Petite&mars Kočík Move Fantasy Cool Recenzia

Petite&mars Kočík Športový Move Carbon Sivý 2020
Petite&mars Kočík Move Carbon Sivý
Petite&mars Kočík Športový Move Fantasy Cool Space 2020
Petite&mars Kočík Move Fantasy Cool Space
Petite&mars Kočík Športový Move Fantasy Little Princess 2020
Petite&mars Kočík Move Fantasy Little Princess

Petite&mars Move, Recenzia

   Najlepšou voľbou vybrať slnečník pre kočíky s horizontálnou pozíciou, aby si dieťa počas návštev mohlo odpočinúť alebo pokojne bojovať proti oneskoreniu v prúdení. Okrem toho môžu byť počas prázdnin cennými spojencami doplnky pre kočíky, ako sú siete proti komárom alebo ochrana pred UV žiarením. Detský nosič je tiež veľmi užitočný, pretože umožňuje väčšiu mobilitu a necháva ruky voľné, ale počas cestovania zostáva príjemným doplnkom kočíka.

Petite&mars Move Sivý

Petite&mars Kočík  Move Carbon Sivý 2020
Petite&mars Kočík Move Carbon Sivý
Petite&mars Kočík Move Fantasy Cool Space 2020
Petite&mars Kočík Move Fantasy Cool Space
Petite&mars Kočík Move Fantasy Little Princess 2020
Petite&mars Kočík Move Fantasy Little Princess
   Recenzia: "Kočík je veľmi pekne vyrobený, kvalitné materiály a pod. Skladá sa naozaj veľmi jednoducho. V prípade, ze chcete kočík zložiť musí byť odstránené madlo za ktoré sa dieťa drží. Ďalšou výhodou je veľký kôš na dne kočíka kam sa vojde napríklad nákup apod. Bohužiaľ sa nám už nepodarilo zohnať ku kočíku nánožník, ktorý nie je súčasťou a vo väčšine e-shopov je nedostupný."


Športový Move

Petite&mars Kočík  Move Iron Zelený 2020
Petite&mars Kočík Move Zelený
Petite&mars Kočík  Move Rose Pink 2020
Petite&mars Kočík Move Pink
Petite&mars Kočík  Move Shadow Sivý 2020
Petite&mars Kočík Move Sivý
Vynikajúce odpruženie vám umožní chodiť, behať alebo chodiť a udržiavať dieťa v pohodlí, zatiaľ čo pre maximálnu manévrovateľnosť na i mimo jogging chodníka, veľa jogging kočíkov prichádza s predným kolesom, ktoré sa môže otáčať alebo fixovať. Medzi ďalšie výhody joggingového kočíka patrí jeho kompatibilita s autosedačkou (pre použitie od novorodencov až po batoľatá), hlboko sklopné sedadlá, teleskopické riadidlá a veľkorysé skladovacie koše. Ručná brzda, päťbodový postroj a remienok na zápästie sú kľúčové bezpečnostné prvky, takže sa nemusíte zabíjať s kočíkom, ktorý ich neobsahuje.Kočík Up, Zelený, Pink, Sivý

Petite&mars Kočík  Up Iron Zelený 2020
Petite&mars Kočík Up Zelený
Petite&mars Kočík  Up Rose Pink 2020
Petite&mars Kočík Up Pink
Petite&mars Kočík   Up Shadow Sivý 2019
Petite&mars Kočík Up Sivý
Nevýhody: Jogging kočík môže byť trochu ťažšie a náročné zostaviť. A ak je priestor úzky, nebude sa skladať tak malý, ako je slnečník. Aj keď väčšina kočíkov s tromi kolesami sa označuje ako "bežci", nie všetky trojkolky sú v skutočnosti optimalizované pre bežcov. Medzi najobľúbenejšie trojkolky patria "hybridné" kočíky, ktoré nemajú brzdy a iné bezpečnostné prvky a ktoré nie sú určené na behanie s dieťaťom. Vážni bežci budú chcieť urobiť testovaciu jazdu, aby sa ubezpečili, že ich kočík na jogging má bezpečnostné prvky a funkcie, ktoré chcú.Kočík Up

Petite&mars Kočík   Up Carbon Sivý 2020
Petite&mars Kočík Up Carbon Sivý
Petite&mars Kočík  Up Dusty Lilac 2019
Petite&mars Kočík Up Lilac
Petite&mars Kočík   Up Heritage Folk 2020
Petite&mars Kočík Up Heritage Folk
Poznanie svojho rozpočtu a potrieb vám pomôže zúžiť možnosti. Základný ľahký dáždnikový kočík uľahčuje cestovanie a skladovanie, zatiaľ čo vysoko funkčné systémy kočíkov sa môžu pochváliť užitočnými funkciami, ako sú ďalšie úložné priestory a zapínateľné boxy alebo autosedačky. Pre niektorých dostane kočík kilometre a roky používania. Vyskúšajte si svoje obľúbené možnosti pred zakúpením jedného, čo bude znamenať, že bude fungovať pre potreby dieťaťa a pre potreby ostatných členov rodiny, ktorí ho budú tlačiť, skladať a ukladať do neho svoje veci.

Športový Royal Fantasy, Pop Art

Petite&mars Kočík Športový Royal Fantasy Cool Space 2020
Petite&mars Kočík Royal Fantasy Cool Space
Petite&mars Kočík Športový Royal Fantasy Little Princess 2020
Petite&mars Kočík Royal Fantasy Little Princess
Petite&mars Kočík Športový Royal Fantasy Pop Art 2020
Petite&mars Kočík Royal Fantasy Pop Art
Recenzia. Buďte iní a užite si kočík Royal Fantasy s efektnými spotmi. Jedinečná príležitosť urobiť kočík podľa vašich predstáv. Kočík má 5 okrúhlych suchých zipsov na záplaty. Môžete si zvoliť výber vzoru aplikácie Pop Art pre moderné mamičky. Elegantné čalúnenie je vysoko kvalitné, zaujímavé a atraktívne na prvý pohľad. Kočík Royal Fantasy je kráľom kočíkov Petite & Mars s eleganciou, bohatým vybavením, luxusným čalúnením a sofistikovanými detailmi. Zároveň sa ľahko používa, má vynikajúce jazdné vlastnosti a vaše dieťa ocení, kto sa bude vždy cítiť pohodlne. Royal Fantasy poskytuje stabilitu vďaka kvalitnej konštrukcii, ktorá pomáha tlmiť údery. Materiály v kočíku zaisťujú, že kočík je ľahký, ale zároveň kvalitný a ľahko sa s ním manipuluje pri jazde na ulici do mesta i mimo neho. Kočík je určený pre deti od 6 mesiacov do 22 kg.

Royal, Street Fantasy

Petite&mars Kočík Športový Royal Iron Zelený 2020
Petite&mars Kočík Royal Zelený
Petite&mars Kočík Športový Royal Thunder Sivý 2020
Petite&mars Kočík Royal Sivý
Petite&mars Kočík Športový Street+ Fantasy Little Princess 2020
Petite&mars Kočík Street Fantasy Little Princess

Petite & Mars Terrain

Recenzia: Petite & Mars Terrain je robustný kočík s podvozkom s dvojitým zavesením. Veľké pneumatiky naplnené vzduchom zvládnu aj drsnejší terén. Kočík je zvyčajne k dispozícii ako kočík 2 v 1 s voliteľným sedadlom pre auto; nákupom samostatného podvozku a požadovaných častí ho môžete previesť do ľubovoľnej sady, ktorú potrebujete.Detský športový kočík Petite & Mars, Royal, Move, Easy