Chicco detský športový kočík Multiride

Chicco športový kočík, detský Icoo Acrobat, X-lander, Valco.

Čo hovoria rodičia na športový kočík Chicco Goody, Multiride? Vďaka vynikajúcemu inovatívnemu mechanizmu skladania sa Goody dá ľahko zložiť pohybom zápästia a zmeniť sa na voľne stojaci celok. Pohodlné sedadlo, pohodlná manipulácia a štýlový dizajn poskytujú rodičom a ich deťom dokonalý mix. Eloxovaný podvozok, tlačná lišta a predná lišta s detailmi z umelej kože a kontrastným prešívaním dodávajú vozidlu Goody chladný a moderný vzhľad. Goody je vybavený priestranným a pohodlným sedadlom s ramennými podložkami a čalúnenou stredovou tyčou. Mäkký vrchlík sa dá predĺžiť o ďalšiu časť. Ak je kryt znečistený, môžete ho ľahko odstrániť a vyčistiť. Vďaka svojej váhovej kapacite do 22 kg vás Goody sprevádza spolu s dieťaťom od narodenia až do 4 rokov. Nepretržitá tlačná tyč umožňuje plynulú jazdu a zaisťuje, že kočík môžete tlačiť iba jednou rukou.

Chicco Kočík Športový Goody

Chicco športový kočík, Recenzia, Goody - Cool Grey
Chicco Kočík Športový Goody, Cool Grey
Chicco Kočík Športový Goody - Graphite
Chicco Kočík Športový Goody, Graphite
Chicco Kočík Športový Chicco Ohlala2 - Silver
Chicco Kočík Športový Chicco Ohlala2, Silver

Chicco Ohlala Recenzia

Recenzia rodičov: Najväčším lákadlom pre kočík Chicco Ohlala bolo ľahké telo a materiály. Predchádzajúci kočík bol omnoho ťažší a objemnejší, zabrzdenie a zloženie trvalo tiež 4-krát dlhšie, ako kočík OhLaLa. Bolo to skvelý kočík, keď mala Matilda mladšiu, keď si užívala pohodlie a rástla s ňou. Bohužiaľ, keď prišlo na deň, kočík bol príliš veľký na batožinu, spolu s Frankie, ktorí chceli vziať svoj bicykel všade. Najväčší problém bol, keď sme plánovali týždňovú dovolenku a potrebovali sme upgrade. Bohužiaľ sme si všimli, že kočík zápasí, keď sa snaží otočiť a zatáčať. Prázdny, je to v poriadku, ale keď sme pridali hmotnosť dieťaťa, zdalo sa, že sa snaží udržať rovnováhu pri otáčaní. Predpokladám, že je to kvôli tomu, že rám je ľahký, že potom nedokáže celkom zvládnuť príliš veľkú váhu. To bol náš jediný problém s kočíkom Chicco Ohlala.

Chicco Kočík Športový Lite Way

Chicco Kočík Športový Lite Way 3 Top - Titanium Special Edition
Chicco Kočík Lite Way 3 Top, Titanium Special Edition
Chicco Kočík Športový Multiride - Deep Blue
Chicco Kočík Multiride, Deep Blue
Chicco Kočík Športový Multiride - Jet Black
Chicco Kočík Multiride, Jet Black

Kočík Multiride od Chicco

  Kočík Multiride od Chicco je druhý kočík určený na použitie v teréne na všetkých druhoch terénu. Veľké kolesá, gumené pneumatiky, tlmiče nárazov a guľkové ložiská zabezpečujú najlepší komfort a ovládateľnosť na všetkých terénoch. Multiride, vhodný od narodenia do 22 kg, je vhodný na sledovanie rastu vášho dieťaťa počas prvých 4 rokov. Jedna ruka sa rýchlo zloží a po zložení stojí samostatne v kompaktnej veľkosti, čo znamená, že je ľahké zostaviť a rozobrať, keď držíte malú v náručí. Veľký výsuvný vrchlík je odolný voči vode a UV50 +, takže Multiride je pripravený čeliť všetkým poveternostným podmienkam. Pohodlie vášho dieťaťa je ďalej zaručené širokou a pohodlnou sedačkou vďaka plne sklopnému a nastaviteľnému operadlu. Aby ste sa držali v pohodlnej a ergonomickej polohe a zároveň posúvali svoje malé dieťa, riadidlá sa nastavia do 3 rôznych polôh tak, aby vyhovovali vám alebo komukoľvek, kto tlačí kočík.

Chicco Kočík Športový Multiride, Sivý, Multiway, Ohlala

Chicco Kočík Športový Multiride - Light Grey. Multiride, vhodný od narodenia do 22 kg, je vhodný na sledovanie rastu vášho dieťaťa počas prvých 4 rokov.
Chicco Kočík Multiride, Light Sivý
Chicco Kočík  Multiway 2 - Fire
Chicco Kočík Multiway 2, Fire
Chicco Kočík Ohlala - Paradise Pink
Chicco Kočík Ohlala, Paradise Pink
   Štýl iCoo Acrobat je jedinečný, každý detail a každá časť exkluzívneho Acrobatu bola navrhnutá tak, aby uľahčila všetko a poskytovala najlepšiu kvalitu so všetkými malými detailami dokončenými vo veľkom štýle. Unikátny vzhľad medi je dostupný v čiernej, medenej modrej a medenej zelenej. Faktor wow je dosiahnutý v tomto novom inovatívnom príchode a nielenže to nadchne rodičov svojou univerzálnosťou, dizajn prináša inovácie v celej svojej kráse. Acrobat sa dá ľahko zložiť, aby sa ľahko používal pri cestovaní, ale zároveň vám ponúka všetky možnosti kočíka.


iCoo Acrobat s autosedačkou shop n Drive

Icoo Acrobat shopn Drive Kočík S Autosedačkou - Fishbone Blue
Icoo Acrobat shop n Drive Kočík s Autosedačkou, Fishbone Blue
Icoo Acrobat shopn Drive Kočík S Autosedačkou - Fishbone Red
Icoo Acrobat shop n Drive Kočík s Autosedačkou, Fishbone Red
Icoo Acrobat  Kočík - Fishbone Blue
Icoo Acrobat Kočík, Fishbone Blue

Icoo Acrobat s autosedačkou

Icoo Acrobat   Kočík - Fishbone Bordeaux
Icoo Acrobat Kočík, Bordo
Icoo Acrobat  Kočík - Fishbone Red
Icoo Acrobat Kočík, červený
Icoo Acrobat Xl Plus Trio Set Kočík Multifunkčný - Diamond Sapphire
Icoo Acrobat Xl Trio Kočík Multifunkčný
iCoo je ocenený poskytovateľ cestovných systémov a iCoo Acrobat iGuard35 spĺňa očakávania. Ak hľadáte kúpu tohto modelu, zistíte, že je štýlový a vysoko funkčný a vášmu dieťaťu poskytuje plynulú a bezpečnú jazdu bez ohľadu na to, či sa chystáte na prechádzku do parku, alebo na pochôdzky v meste. Nosič autosedačky pre deti, ktorý slúži ako kvalitný kočíkový systém, je ideálny pre rastúce dieťa, pretože sa hodí pre vaše malé dieťa od narodenia až po 35 kilogramov.Detský športový kočík Icoo Acrobat, Chicco Ohlala