Anex Kombinovaný, M/type Sport 2v1, Recenzia

Anex m/type Kombinovaný Sport, výborne odpružený, recenzia úživateľov

Výborne odpružený kočik Anex Model m/type predstavuje nové štýlové farby a vzory, ako aj kompaktnejší podvozok. Vďaka kolesám s individuálnym zavesením a jedinečným mechanizmom centrálnej pružiny dokáže prevažne mestský zvládnuť aj občasný terén. Nové tlačidlá vám umožňujú vybrať prenosnú tašku alebo sedaciu jednotku iba jednou rukou. Nová, zjednodušená sedacia jednotka bola prepracovaná a celá časť kočíka je pekne vetraná. Opierka nôh je vizuálne oddelená od zvyšku sedadla.

Anex Sport 2v1 Ultra Violet

Anex Kočík Kombinovaný Anex Sport 2v1 Ultra Violet
Anex Kočík Sport 2v1 Ultra Violet
Anex Kombinovaný Kočík E/type 2v1 Versus
Anex Kočík E, type 2v1 Versus
Anex Kočík M/type 2v1 Discovery Edition Dark Forest
Anex Kočík M/type 2v1 Discovery Edition Dark Forest

Anex M/type 2v1 Discovery

Anex  Kočík M/type 2v1 Discovery Edition Lavender
Kočík M/type 2v1 Discovery Edition Lavender
Anex  Kočík M/type 2v1 Foxy
Kočík M/type 2v1 Foxy
Anex   Kočík M/type 2v1 Gray Cloud
Kočík M/type 2v1 Gray Cloud

Anex M/type je dodávaný s celým radom nevyhnutných doplnkov

   Pre väčšie pohodlie je možné operadlo a opierku nôh úplne sklopiť. Sedadlo je vybavené zodpovedajúcou mäkkou vložkou sedadla. Horná časť výsuvnej kapoty je odnímateľná, pod ňou nájdete mriežku umožňujúcu ešte väčšie prúdenie vzduchu. Základňa zaoblenej, priestrannej, šikmej a futuristicky vyzerajúcej prenosnej tašky je dobre vetraná. Prešívaná a odnímateľná podšívka v taške nie je nikdy biela, čo je typické pre kočíky Anex. Kočík je dodávaný s celým radom nevyhnutných doplnkov: prebaľovacia taška vo forme batohu, prši plášť, sieť proti komárom a zástera. Pomocou voliteľného adaptéra môžete pridať autosedačku, aby bol cestovný systém kompletný.

Anex M/type 2v1 Nebulas Blue, Ultra Violet

 Anex Kočík M/type 2v1 Nebulas Blue
Kočík M/type 2v1 Nebulas Blue
  Anex  Kočík M/type 2v1 Sorbet
Anex Kočík M/type 2v1 Sorbet
Anex   Kočík M/type 2v1 Ultra Violet
Kočík M/type 2v1 Ultra Violet
   Kočík je vyrobený z tkaniny s vodoodolnou impregnáciou nazývanou vodeodolný. Kvapky vody skĺznu bez toho, aby prenikli do látky. Matrac vytvára ortopedický efekt a nevyhnutnú tuhosť v podstielke. Anti-wobble systém zabraňuje vibráciám kolies počas pohybu kočíka a poskytuje priamu a plynulú jazdu. Výškovo nastaviteľná rukoväť z ekologickej kože. Vaše dieťa leží v pohodlnej detskej taške od prvej prechádzky. Čakajú na vás priestranné a dobre chránené rozsiahle prechádzky. Detská taška má vetru odolnú a veľkú kapucňu vrátane vetrania. Kokosový matrac sa dá zväčšiť v oblasti hlavy. Takže vždy budete mať svoje dieťa na dohľad. Detská taška má funkciu váženia, keď ju položíte na podlahu. Testovaná detská sedačka ECE 44 / 04 sa môže používať od prvej jazdy až do maximálneho veku 13 mesiacov. Detský kočík Anex sa dodáva v zhode s dizajnom kočíka. Pomocou vhodných adaptérov môžete kojenecký nosič pripevniť na rám Anex e-Type.

Veľký priestor na spanie pre deti vo veku 0+ má veľkú plochu na spanie 33 × 79 cm. Jednoručný operačný systém. Pamäťový systém tlačidiel vytvára pohodlie v prípade, že chcete jednou rukou opraviť polohu kapoty na taške alebo sedacej súprave. Nastavenie operadla a opierky nôh. Nastavenie opierky nôh a operadla kočíka umožňuje výber individuálnej výšky, vrátane polohy v ľahu. Skladací rám. Kompaktná konštrukcia rámu so sedadlovou jednotkou umožňuje pohodlnejšie a aktívnejšie prechádzky. Výškovo nastaviteľná rukoväť je vynikajúcim riešením pre vysokých aj menšich rodičov, aby sa pri prechádzke cítili viac pohodlia.

Sedadlo má voľbu odporúčanej polohy


Trojitý systém tlmenia nárazov M/type zaručuje absolútne hladký chod a manévrovateľnosť kočíka. 360-stupňové predné kolesá. Otočné kolesá dávajú jazde lepšiu ovládateľnosť a pohodlie, čo umožňuje prekonať prekážky na ceste. Systém zaistenia predných vidlíc. Systém predných vidlíc umožňuje uzamknúť kolesá stlačením tlačidla nohou. Spojenie kolies jedným kliknutím. Montáž kolies jedným stlačením, jedným kliknutím. Úplna pohoda:))Detský kočík Anex M/type